Op De Biënkorf werkt een groot aantal medewerkers. U kunt ze bereiken door een mail te sturen naar: voorletter.achternaam@askoscholen.nl

Directie

Cathy Vos (ma t/m vr)

Waarnemend directeur (directie ondersteunende taken en opleider in de school)​

John Stultiëns (ma, di, do, vr)

De groepsleiders

Kleuterbouw
1KB Maria-Rosa Sleeuwenhoek (ma, di, do, vr) / Groesjenjka van Beek (wo)
2KB Cecile Verlaan (di, wo, do, vr) / Miriam Bouwens (ma)
3KB Cisca Blom (ma t/m vr)
4KB Charlotte Wildenberg (ma t/m vr)
5KB Vera den Boeft (ma, di, wo,) / Chris Vriens (do en vr)) ​

Onderbouw
1OB Franny Meerman ​(ma, di, wo) / Groesjenjka van Beek(do, vr)
2OB Virgilia de Graaff (ma, di) / Lisanne Kuyper (wo, do, vr) 
3OB Henny Kok (ma t/m vr) / Jordan Janssen LIO (ma, di)
4OB Jason Meijer (ma t/m vr)

Middenbouw
1MB Mirte de Bokx (ma, di, wo, vr) / ​Rozemarijn Boon LIO (do, vr) John Stultiëns (do)
2MB ​Maaike Volkers (ma, ​di, vr) / Walter Staal (wo, do)
3MB Sjon de Rooij (ma, di, wo, do) / John Stultiëns (vr) na kerstvakantie Brenda Kramer (vr)
4MB Annelies Boon (ma, di wo) / Erris Nieuwkerk (do, vr)  ​

Bovenbouw
1BB ​Tinky Danner (ma, di, do, vr) / Alma Lagarde (wo)
2BB Daan vd Putten (ma, di, wo) / Astrid Kinders (do, vr) Lisa Dobber LIO (do,vr)
3BB Ires Wiegersma (di, wo, do, vr) / John Stultiëns (ma) na kerstvakantie Brenda Kramer (ma, do)

​Overige medewerkers

Interne Begeleider
Gwen Kiszer (ma, di, wo, do)
Astrid Kinders bovenbouw (wo)

Ondersteuning
 taalleesuur onderbouw
Barbara Löhnen (ma, di, do en vr)

Begeleiden van kinderen die extra zorg nodig hebben
Chris Vriens (di)
Maaike Volkers (do)
Annette Nijder (wo,do ochtend)
Lisanne Kuyper (ma)
Astrid Kinders (ma)
Erris Nieuwkerk (di)
Alma Lagarde (di)

Begeleiden van verrijkingsgroepen
Walter Staal (di-middag en vrijdag)

Bewegingsonderwijs
Kim de Jonge (ma, di ochtend, wo, do, vr)
Erris Nieuwkerk (wo)

Identiteitsontwikkeling
Wim Wever

Schoolassistent
Tilly Drolsbach (ma, di, do, vr)
Petra van laarhoven (di ochtend, wo, do middag)

Interne contactpersonen
Simone Brands
Bianca Tan

Onderwijsadviseur ABC (onderzoek, observatie en advies op het gebied van leerlingenzorg)
Bouwien Westerhuis

Schoolmaatschappelijk werker
Naima Hadouch

Schoolarts GGD   
Niels Drenth

Schoolverpleegkundige GGD   
Sammy Bentoumya.